Kup Zagorja – Memorijal Rudolfa Mraza: Veterani

O loptanju nogom u svakom smislu....

Moderator/ica: zoran

Kup Zagorja – Memorijal Rudolfa Mraza: Veterani

PostPostao/la Zagorje.com » 30. 12. 2012. (18:16)

Kup Zagorja – Memorijal Rudolfa Mraza: Raspored utakmica veterani
SKUPINA A
JEDINSTVO
TOPLICE
MILENGRAD
RUDAR MIHOVLJAN

SKUPINA B
VATROGASAC
DESINIĆ
MLADOST ZABOK II
SLOGA

SKUPINA C
ZAGOREC KRAPINA
MATIJA GUBEC
PREGRADA
OMLADINAC

SKUPINA D
RADOBOJ
RUDAR DUBRAVA ZABOČKA
MLADOST BELEC
KLANJEC

SKUPINA E
OROSLAVJE
ZAGOREC VELIKO TRGOVIŠĆE
INKOP
IVANČICA

SKUPINA F
MLADOST ZABOK I
TONDACH
STUBICA

RASPORED ODIGRAVANJA UTAKMICA – VETERANI

ČETVRTAK 03. SIJEČNJA 2013.
17.00 JEDINSTVO -RUDAR MIHOVLJAN
17.35 VATROGASAC -SLOGA
18.10 DESINIĆ -MLADOST ZABOK II
18.45 TOPLICE -MILENGRAD
19.20 ZAGOREC KRAPINA -OMLADINAC
19.55 MATIJA GUBEC -PREGRADA
20.30 RUDAR D. ZABOČKA -MLADOST BELEC
21.05 RADOBOJ -KLANJEC
21.40 OROSLAVJE -INKOP
22.15 MLADOST ZABOK I -STUBICA

PETAK 04. SIJEČNJA 2013.
21.15 ZAGOREC V. T.-IVANČICA

SUBOTA 05. SIJEČNJA 2013.
09.00 JEDINSTVO -MILENGRAD
09.35 TOPLICE -RUDAR MIHOVLJAN
10.10 VATROGASAC -MLADOST ZABOK II
10.45 ZAGOREC KRAPINA -PREGRADA
11.20 RADOBOJ -MLADOST BELEC
11.20 RADOBOJ -MLADOST BELEC
14.00 RUDAR D. ZABOČKA -KLANJEC

NEDJELJA 06. SIJEČNJA
09.25 OROSLAVJE -IVANČICA
10.00 VATROGASAC -DESINIĆ
10.35 MLADOST ZABOK II -SLOGA
11.10 RADOBOJ -RUDAR D. Z.
11.45 MLADOST BELEC -KLANJEC
12.20 JEDINSTVO -TOPLICE
12.55 PREGRADA -OMLADINAC
13.30 MILENGRAD -RUDAR MIHOVLJAN
14.05 ZAGOREC KRAPINA -MATIJA GUBEC
14.40 TONDACH -STUBICA
15.15 ZAGOREC V. T. -INKOP

UTORAK 08. SIJEČNJA 2013.
19.00 MATIJA GUBEC -OMLADINAC
19.35 DESINIĆ -SLOGA
20.10 MLADOST ZABOK I -TONDACH
20.45 OROSLAVJE -ZAGOREC V. T.
21.20 INKOP -IVANČICA

više na http://www.zagorje.com/vijest/sport/kup ... d-utakmica
Vodeci news-portal Sjeverozapadne Hrvatske
Avatar
Zagorje.com
 
Postovi: 144
Pridružen/a: 05. 11. 2011. (12:39)
Lokacija: Zabok

Re: Kup Zagorja – Memorijal Rudolfa Mraza: Veterani

PostPostao/la Zagorje.com » 07. 01. 2013. (20:35)

Zagorja za registrirane klubove, postignuti su sljedeći rezultati:

Oroslavje – Ivančica 9 : 3
Vatrogasac – Desinić 4 : 3
Mladost Zabok II – Sloga 2 : 2
Radoboj – Rudar Dubrava Zabočka 0 : 3
Mladost Belec – Klanjec 0 : 5 (bez borbe)
Jedinstvo – Toplice 6 : 5
Pregrada – Omladinac 4 : 4
Milengrad – Rudar Mihovljan 1 : 5
Zagorec Krapina – Matija Gubec 7 : 2
Tondach – Stubica 5 : 1
Zagorec Veliko Trgovišće – Inkop 5 : 5

Sutra se igra još pet utakmica prvog dijela turnira.

19.00 MATIJA GUBEC -OMLADINAC
19.35 DESINIĆ -SLOGA
20.10 MLADOST ZABOK I -TONDACH
20.45 OROSLAVJE -ZAGOREC V. T.
21.20 INKOP -IVANČICA

više na http://www.zagorje.com/vijest/sport/kup ... i-veterana
Vodeci news-portal Sjeverozapadne Hrvatske
Avatar
Zagorje.com
 
Postovi: 144
Pridružen/a: 05. 11. 2011. (12:39)
Lokacija: Zabok


Natrag na Nogomet

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 8 gostiju.

cron