Idete li kad u kino?

Moderator/ica: zoran

Idete li kad u kino?

PostPostao/la Albolabris » 07. 12. 2011. (14:12)

Jel idete kad u kino? Danas se filmovi mogu gledati i skinut preko interneta i posudit u videoteci, ali ipak je neki užitak otić u kino. Kino je inaće pravo mjesto za spoj s curom/dečkom jer možete biti sami, zagrljeni i u mraku...malo se stiskati i tako..preslatko...Nekad, u vrijeme moje mladosti, to je bilo stvarno cool...Nismo hodali po “Party“- jima, jer toga nije ni bilo... Jel uopće radi gdje kino? Mislim na Zagorje. Koliko sam čuo, u Krapini su ga zaprli, jer nemaju opremu za prikazivanje novijih i suvremenih filmova. :mrgreen:
..svi odlaze svi dolaze al Zagorci ostajeju ..
Albolabris

Re: Idete li kad u kino?

PostPostao/la Lila » 07. 12. 2011. (22:48)

Za Zagorje ne znam jel ima di :cry: U Zagrebu odem tu i tam u Cinestar, al to većinom srijedom kad je popust :D
Bila sam jednom i u Areni da ja vidim kak taj IMAX i 3D izgledaju, taman su bili Pirati s Kariba. Oni foršpani prije su bili super, baš se vidi taj 3D efekt u onim dokumentarcima, ali sam film je bil srednja žalost. Još dok su neke sporije scene je OK, al za brze scene 3D je sranje jer se niš ne vidi :?

Al sad kakti imaju neke bolje naočale, prije dvije godine sam gledala u Avenue Mallu neki glupi hororčić s onim običnim naočalama i em nisam niš vidla em me glava boljela.

Onaj neki IMAX Gold Class ne znam kakav je jer su cijene po 120 kn/ulaznica :evil: Al sam vidjela neke da ulaze na taj ulaz i da ih tam dočeka valjda ko neki batler il kaj i zeme im kaput i otfura ih na njihovo mesto :mrgreen:

Za Broadway kina ne znam kakva su jer mi je Kaptol Centar predaleko i ne da mi se kroz pol grada za jedan film :lijenčina:
If you cannot write well, you cannot think well.
If you cannot think well, others will do your thinking for you.
Lila
Administrator/ica

Re: Idete li kad u kino?

PostPostao/la zaguric » 09. 03. 2012. (17:35)

Zajni puot sam biu v kinu prije otprilike 13-14 liet :lol:
Tj.u prošlom stoljeću
zaguric

Natrag na Kino

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.