Anketa - referendum o EU

Najstariji zanat na svijetu

Moderator/ica: zoran

Na referendumu o EU zaokružit ću.....

ZA ulazak Hrvatske u EU
6
55%
PROTIV ulaska Hrvatske u EU
4
36%
NEĆU izaći na referendum
1
9%

Ukupno glasova : 11

Anketa - referendum o EU

PostPostao/la zoran » 04. 01. 2012. (11:28)

Otvaram raspravu o referendumu za ili protiv EU........
forum.zagorje.com@gmail.com
zoran
Administrator/ica

Re: Anketa - referendum o EU

PostPostao/la ris » 04. 01. 2012. (14:12)

Apsolutno sam ZA ulazak Hrvatske u EU. Razloga ima na pretek, da ih sad ne nabrajam, samo bi htio naglasiti da je hrvatski prioritet proteklih desetak godina bio ulazak u euroatlanske integracije i da smo sad korak da cilja, što me izuzetno veseli i raduje. Koštalo nas je to puuno novaca i odricanja, po mojem mišljenju previše, ali to je tak.. Hrvatska bez EU, bila bi nezamislivo u gospodarskom i ekonomskom zaostatku za zemljama regije i šire. Pa kaj bi trebali imati totalitarizam ko neke druge zemlje u svijetu, koje su zaostale u demokraciji i gospodarstvu? Napominjem da je na sastanku viječa ministara EU povečan krizni fond na 2.500 milijardi €. Sad, kad pogledate naš jadni proračun i sve negativne konotacije oko njega, to je za EU sitnica. Što se tiče zakona, propisa i pravila ponašanja u EU, pa to smo već donjeli i proveli... Tko se plaši ulaska u EU? Po mojem mišljenju lijenčine, korisnici raznoraznih prava iz sfere socijale i šverceri. Nečemo ni dijelit novce za raznorazne H.B. i sl... E, toga će biti manje. I neka. A o sigurnosnom pitanju da i ne govorim, to je valjda svakome jasno. :idea:
Više vrijedi vojska magaraca koju predvodi lav, nego vojska lavova koju predvodi magarc...(Napoleon Bonaparte)
ris
Administrator/ica

Natrag na Politika

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.