2. Županijska nogometna liga 2014_2015

Moderator/ica: zoran

Re: 2. Županijska nogometna liga 2014_2015

PostPostao/la hadut » 16. 09. 2014. (11:02)

Drago mi zbog Belca. Ipak nek utakmicu v Gubaševu zgubiju da nam ne pobegneju predaleke.
Tek je počelo, a nas već žalost i tuga pere. Do sad smo odigrali samo jedno kolo, a utakmicu protiv Oroslavja nemamo pojma kad bumo igrali. Teren je na vodi, kiša ne staje, nemamo gde trenirati već neznam koji put :cry:
Ko da smo ocoprani... skupila se dobra ekipa i moglo bi se pozicionirati negde na sredinu tablice, ali jednostavno nam nič nejde od ruke... :cry:
hadut

PostPostao/la brco » 22. 09. 2014. (07:52)

Pozdrav!

Jučer smo odigrali u Dubrovčanu 1:1 s Omladincem. Nažalost nismo uspjeli ostvariti pobjedu koja bi nam bila iznimno važna za nastavak prvenstva.. Nije to bila tekma na razini onih protiv Toplica i Inkopa, jednostavno nam nije islo nista kako smo zamislili, puno losih dodavanja i krivih stopanja.... i u toj losoj igri uspjeli smo napraviti 4-5 cistih situacija u kojima smo trebali rijesiti utakmicu, ali nismo zabili...nakon toga smo i poveli, ali domacin je zabio gol kakav se rijetko vida, iz mrtvog coska u druge raslje 5 min prije kraja...nazalost to im je bio i jedini udarac u okvir gola... sad imamo 2 tjedna da podignemo kroz treninge jos sve to na bolju razinu za nastavak prvenstva u 6. kolu , u kojem ocekujemo Slogu na domaćem terenu.... Hadut kad igrate s Oroslavjem, jel je dogovoreno kaj?
brco

PostPostao/la hadut » 24. 09. 2014. (20:13)

Evo Brco, danas sme igrali z Oroslavjem.
Pobjeda 1:0 :lol: :lol: :lol:
Teško je opisati utakmicu... Oroslavje je napadalo cijelo drugo poluvrijeme (prvo smo mi imeli prečku), imalo možda čak i više od deset slobodnjaka na utakmici, penal i sve su promašili. Mi smo v 73. minuti iskoristili odlazak obrambenih igrača Oroslavja u napad i iz kontre dali gol. Ukratko, kad ne zabiješ onda dobiš...
Bilo je i puno kartona, nervoze, jedan naš crveni itd.
Samo da sad preveč ne poletimo, jer v nedelju dolazi Lobor.
hadut

PostPostao/la brco » 13. 10. 2014. (07:46)

Pozdrav iz Belca!

Evo da se javim malo, da oživim forum...
Tri tjedna nakon zadnjeg javljanja odigrali smo 2 službene i jednu prijateljsku utakmicu, onaj vikend kad smo bili slobodni....Ta prijateljska je bila protiv naših navijača, da im se odužimo za čašćenje na zadnjoj tekmi prošlog prvenstva.. rezultat je bio u drugom planu, lijepo smo se počastili i podružili... nakon toga nam je došla Sloga koja je kolo prije dobila Omladinac visokim rezultatom, ali nama je igrala samo pobjeda, i tako smo i krenuli, odmah u prvoj minuti smo zabili za 1:0.. nakon toga Sloga ima više loptu u nogama, ali bez ikakvih ozbiljnih šansi, da bi Tonči prekrasnom rolicom povaljao gostujućeg golmana za 2:0.gosti smanjuju do kraja poluvremena, ali to je praktički sve od njih, u drugom poluvremenu smo bili puno bolji i na kraju zasluženo slavili 5:1... jučer smo igrali u Budinšćini protiv Milengrada i ostvarili još jednu pobjedu rezultatom 5:0. sve je praktički bilo riješeno u prvom poluvremenu kojeg smo dobili 4:0, da bi u drugom malo stali, i zapravo mirno priveli utakmicu kraju.... ono što smo priželjkivali na početku prvenstva se na kraju i ostvarilo, sljedeću utakmicu dočekujemo kao vodeća momčad na tablici...ovaj tjedan nam je zato jako bitno dobro dolaziti na treninge... eto ukratko dojmovi iz Belca, što se tiče ostalih rezultata, očekivani svi rezultati, osim možda one utakmice u Oroslavju , gdje su Toplice osvojile bod....
Sportski pozdrav svima!
brco

PostPostao/la hadut » 13. 10. 2014. (13:10)

V Gubaševu sramotna predstava Đalskoga :cry:
To kak smo igrali protiv Inkopa, svadili se i vodili brigu o svemu drugomu, osim o nogometu je jednostavno prestrašno i trebali bi se svi zapitati male... Ni prethodna utakmica protiv Toplica nije bila niš bolja. Izgleda da se od jednog igrača trajno opraštamo. Uglavnom došle bu do velikih promjena unutar kluba, jer je očito da se klub vodi na krivi način.
Sad bi inače napisal da bume pobjedili Belec, ali... :( :( :(
hadut

PostPostao/la brco » 19. 10. 2014. (23:24)

Pozdrav iz Belca!

Dosao je i taj dugo ocekivani derbi protiv Ostrca. Atmosfera je bila dostojna ne 1. zupanijske nego 1 HNL... na kraju zavrsilo 2:2, sto je po meni realan rezultat utakmice... vodili smo 1:0 i 2:1; ali eto završilo je kako je završilo.... čestitke Oštrcu, a pogotove čestitke mojim dečkima, ostavili su srce na terenu....inače tekma je bila izrazito tvrda, malo lijepog nogometa, a puno preskakanja, ali to je i bilo za očekivati, jer je to jednostavno takva utakmica bila...puno naboja i s njihove i naše strane....sada moramo slegnuti dojmove, i pripremiti se za vrlo teško gostovanje u Gubaševom, pogotovo nakon ovakvog emnocionalnog pražnjenja...treba smoći snage i dignuti se maksimalno ovaj tjedan..svima sretno dalje!
brco

PostPostao/la brco » 29. 10. 2014. (10:21)

Pozdrav iz Belca!

Evo malo kasnim s osvrtom na prošlo kolo, ali nebum sad iznevjerio tradiciju :) Igrali smo u Đalskom prošlo kolo, i ostvarili pobjedu 4:1... iako moram priznati da prvo poluvrijeme Đalski agresivniji, rastrčaniji i žustriji na svakoj lopti, mi smo dosta tromo ušli u utakmicu i nikako nisam bio zadovoljan ni svojom ni igrom cijele momčadi...ipak smo zabili 2 gola koja su nam pomogla da u poluvremenu skupimo glave, smirimo se i krenemo u drugo poluvrijeme koje smo odigrali na puno boljoj razini, te na kraju rutinski priveli utakmicu kraju... čestitke domaćinu i neumornom Hadutu na fer borbi i na izrazito ljubaznom gostoprimstvu, naravno da ćemo se odužiti slijedeće sezone kad Đalski dolazi u Belec... sad se okrećemo još jednom derbiju protiv Oroslavja koje je ostvarilo visoku pobjedu u prošlom kolu, te sigurno u Belec dolazi po pobjedu kako bi osigurali priključak s vodećim momčadima..no tu se i nas nešto pita...od ostalih rezultata pobjeda Inkopa meni nije veliko iznenađenje, igrao sam s dečkima i znam kakva je njihova kvaliteta, a malo iznenađenje je nula Sloge u Zlataru, iako je Sloga dobro složena momčad koja stvarno zna igrati, a igralište u Zlataru daje dosta prostora takvim momčadima...ipak Zlataru je bila prijeko potrebna pobjeda te je nekako taj ishod visio u zraku... Lobor može na svojem igrališti pobijediti svakoga, tako da ni njihova pobjeda protiv Toplica nije izrazito iznenađenje....Eto toliko od mene , sretno svima dalje!
Sportski pozdrav
brco

PostPostao/la hadut » 10. 11. 2014. (22:20)

Došel kraj polusezone i odmor :)
U zadnjoj utakmici pobjeda protiv Milengrada z 7:2. Oni su dan prije igrali nekakav turnir v Jarmini i praktički su bili premoreni za odigravanje neke ozbiljnije utakmice. Za sve im je bil kriv sudac, koji cijelu utakmicu nekakve veće greške nije napravil. Nama je uspel plan da sa pobjedom prejdeme na ljestvice naše lokalne rivale Toplice i Omladinac. Bilo je poslje malo slavlja i uglavnom lijep kraj polusezone uz neki mali žal da su se neke utakmice mogle puno bolje odigrati.
Lijepo se svi odmorite i ak ne prije, vidimo se na kupu v dvoranskom nogometu v Zaboku.
hadut

Prethodna

Natrag na Komentari utakmica

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.